O nás

Jak šel čas...

Historie naší firmy se začala psát v květnu roku 1993. 

S ohledem na vzdělání a praxi majitele firmy v polygrafickém průmyslu, bylo jasnou volbou specializace právě na tuto oblast. Start našeho podnikání byl pod značkou POLYS (Polygrafické Služby) a zaměření bylo na přípravu grafiky a její návrhy, příprava litografií k tisku a vlastní tisk. 

V lednu roku 1995 jsme se rozhodli více vyprofilovat působnost v oboru a to jsme chtěli vyjádřit novým názvem a logem. A tím se prezentujeme dodnes. A.P.Best, dříve s přídomkem Polygrafická výroba. Tehdejší specializace byla na firemní tiskoviny, letáky, veškerý merkantil, propagační brožury s vazbou V2, plakáty na potravinářské zboží a výroba etiket. Začátek tisíciletí byl i náš důležitý milník. Výroba byla rozšířena a specializována na výrobu digitálních nosičů. Od roku 2001 tedy používáme přídomek – výroba CD a DVD, duplikace, lisování. Tato výroba probíhá do dnešních dní. 

Do současnosti stále vyrábíme flexibilní magnety s plnobarevným potiskem,  produkt Můj magnet pro zhotovení vlastních fotografií a další reklammí zboží.

Od roku 2017 jsme začali investovat do realit a zprostředkovávat jejich prodej. Plynulým vývojem  se naše aktivita v realitách roce 2023 rozšířila o stavbu modulových domů, Tiny house a stavbu hasbótů. Více na stránkách www.tinyIQ.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte, pište mail nebo přes kontaktní formulář ze stránek.

Potisk CD a DVD

Digitální nosiče  potiskujeme digitálně s fotoetiketou v nákladech 10-500 ks. Sítotiskemv počtu  1-5 barev (Pantone), od 100 ks až libovolný počet.

Ofsetem bílá podkladová + CMYK, v nákladu 300 ks až libovolný počet.

Duplikace, lisování nosičů

Záznamy dat realizujeme v menších počtech 1-1000 ks duplikací na průmyslových duplikátorech s následnou verifikací dat.

Lisovaná data CD a DVD vyrobíme od 300 ks do neomezeného počtu.